سه شنبه
۳ بهمن , ۱۳۹۶
کد خبر : 37765
۱۷:۰۳:۲۰ - سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶
65 views
آغاز برداشت نیشکر در کشت‌وصنعت سلمان/پیش‌بینی تولید بیش از 80 هزار تن شکر

آغاز برداشت نیشکر در کشت‌وصنعت سلمان/پیش‌بینی تولید بیش از 80 هزار تن شکر

مدیرعامل کشت و صنعت سلمان فارسی با بیان این‌که امروز عملیات برداشت نیشکر در سطح مزارع این واحد کشت و صنعت نیشکر آغاز شد، گفت: پیش بینی می‌کنیم امسال بیش از 80 هزار تن شکر تولید شود.  به گزارش نیشکرنیوز گودرز مرادسلطانی اظهار کرد: امروز عملیات برداشت نیشکر در سطح مزارع این واحد کشت و صنعت آغاز ...

مدیرعامل کشت و صنعت سلمان فارسی با بیان این‌که امروز عملیات برداشت نیشکر در سطح مزارع این واحد کشت و صنعت نیشکر آغاز شد، گفت: پیش بینی می‌کنیم امسال بیش از 80 هزار تن شکر تولید شود. 

به گزارش نیشکرنیوز گودرز مرادسلطانی اظهار کرد: امروز عملیات برداشت نیشکر در سطح مزارع این واحد کشت و صنعت آغاز شد و در این زمینه پیش بینی می‌کنیم که بیش از 730 هزار تن نیشکر با عملکرد 90 تن در هر هکتار از مزارع برداشت کنیم.

وی افزود: سال گذشته حدود 75 هزار تن شکر توسط کشت و صنعت سلمان فارسی تولید شد اما امسال پیش بینی می‌کنیم از 730 هزار تن نیشکر برداشت شده از مزارع، بیش از 80 هزار تن شکر تولید شود.

مدیرعامل کشت و صنعت سلمان فارسی تصریح کرد: سطح زیر کشت نیشکر حدود 8 هزار و 200 هکتار است که عملیات برداشت در این اراضی از امروز آغاز می‌شود و امیدواریم در یک بازه کاری 100روزه مفید، بتوانیم نیشکر را از این سطح برداشت کنیم.

مراد سلطانی عنوان کرد: سال گذشته عملکرد محصول نیشکر در هکتار حدود 84.2 تن بود و حدود 700 هزار تن نیشکر از مزارع برداشت شد که این میزان امسال رشد قابل ملاحظه‌ای داشته است و پیش بینی می‌شود که بیش از 730هزار تن نیشکر از مزارع برداشت شود.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php