سه شنبه
۱ اسفند , ۱۳۹۶
کد خبر : 20296
۸:۳۳:۰۳ - چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵
59 views
آغاز هفدهمین سال تولید شکر در کشت و صنعت امیرکبیر

آغاز هفدهمین سال تولید شکر در کشت و صنعت امیرکبیر

به گزارش نیشکرنیوز به نقل از روزنامه دنیای اقتصاد مدیر عامل شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر از آغاز هفدهمین دوره تولید شکر در شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر خبر داد. محمد فتحی مکوند افزود: کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر در سال ۱۳۷۹ به بهره‌برداری رسید و امسال هفدهمین دوره بهره‌برداری را آغاز کرده ...

به گزارش نیشکرنیوز به نقل از روزنامه دنیای اقتصاد مدیر عامل شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر از آغاز هفدهمین دوره تولید شکر در شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر خبر داد.

محمد فتحی مکوند افزود: کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر در سال ۱۳۷۹ به بهره‌برداری رسید و امسال هفدهمین دوره بهره‌برداری را آغاز کرده است. وی افزود: امسال از مجموع اراضی تحت کشت نیشکر، ۱۰ هزار هکتار برداشت خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود که ۸۰۰ هزار تن نیشکر و از این مجموع حدود ۸۵ هزار تن شکر استحصال شود. فتحی مکوند با اشاره به افزایش برداشت سبز نیشکر و استفاده از پسماند آن برای افزایش مواد آلی خاک، اظهار کرد: طرح تولید کمپوست از پسماندهای ناشی از استحصال نیشکر نیز توسعه می‌یابد. وی در ادامه با اشاره به لزوم کاهش مصرف انرژی و آب در مصارف صنعتی و کشاورزی بر بهینه‌سازی مصرف در این بخش تاکید کرد و از آن به‌عنوان یکی از برنامه‌های در حال اجرا در این شرکت نام برد.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php