جمعه
۲۹ دی , ۱۳۹۶
کد خبر : 3002
۱۵:۲۰:۱۳ - سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳
500 views
کسب رکورد تازه در برداشت و حمل نیشکر توسط کشت و صنعت نیشکر دهخدا

کسب رکورد تازه در برداشت و حمل نیشکر توسط کشت و صنعت نیشکر دهخدا

از مهر ماه امسال(آغاز فصل برداشت نیشکر) تاپایان دیماه افزون بر 712 هزار تن نیشکر از اراضی زیر کشت این واحد برداشت شد. به گزارش نیشکرنیوز به نقل از ایرنا’فریبرز کریمی زند’  اظهار کرد: این میزان نیشکر از سطح 10 هزار هکتار اراضی مربوط به کشت نیشکر برداشت شده است. وی میانگین برداشت نیشکر در ...

از مهر ماه امسال(آغاز فصل برداشت نیشکر) تاپایان دیماه افزون بر 712 هزار تن نیشکر از اراضی زیر کشت این واحد برداشت شد.

به گزارش نیشکرنیوز به نقل از ایرنا’فریبرز کریمی زند’  اظهار کرد: این میزان نیشکر از سطح 10 هزار هکتار اراضی مربوط به کشت نیشکر برداشت شده است.

وی میانگین برداشت نیشکر در هر هکتار از این واحد را بیش از یکصد تن اعلام کرد و افزود : این میزان حدود 30 درصد بیشتر از میانگین برداشت جهانی است.

وی اضافه کرد: کشت و صنعت نیشکر دهخدا در استان خوزستان موفق شد در فصل برداشت جاری و در یک روز کاری بیش از 11 هزار تن نیشکر برداشت کند که در نوع خود تا کنون بی نظیر بوده است .

کریمی زند گفت: این واحد همچنین با تولید یک هزار و 409 تن شکر خام در طول 24 ساعت، توانست رکورد دیگری را در صنعت نیشکر برای خود به ثبت برساند.

وی اظهار کرد: بالاترین ظرفیت تعریف شده برای برداشت و حمل نیشکر در کشت و صنعت های نیشکری با ظرفیت 10هزار هکتار حداکثر 10هزار تن نیشکر در شبانه روز است.

وی پیش بینی کرد: امسال بیش از یک میلیون تن نیشکر در کشت و صنعت نیشکر دهخدا برداشت شود که از این میزان بیش از یکصد هزار تن شکر تولید خواهد شد.

کشت و صنعت نیشکر دهخدا یکی از واحدهای هفتگانه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی است که در 25 کیلومتری شمال شهر اهواز قرار دارد.

فصل برداشت نیشکر امسال از نیمه دوم مهرماه شروع و تا پایان فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

بر چسب ها: ,
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php