سه شنبه
۳ بهمن , ۱۳۹۶
کد خبر : 35239
۱۲:۱۷:۲۹ - پنج شنبه ۶ مهر ۱۳۹۶
88 views
بازدید مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان از شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی   حاجی زاده : شرکت توسعه نیشکر سهم بسزایی در ایجاد اشتغال و امنیت و توسعه پایدار ایفا می کند / لزوم حمایت از شرکت توسعه نیشکر

دوشنبه مورخ ۳ مهرماه ۹۶ مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان از  شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی و کارخانجات تابعه بازدید کرد.

به گزارش نیشکرنیوز به نقل از  وب سایت استانداری خوزستان ، مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان در این بازدید گفت: شرکت توسعه نیشکر باید خدمات اجتماعی انجام شده خود را به آگاهی مردم برساند و نسبت به آرامش روانی جامعه در بحث آلودگی ‌های زیست محیطی اطلاع رسانی وسیعی انجام دهد.

حاجی زاده در نشست با شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس به اهمیت استان خوزستان پرداخت و افزود: خوزستان قلب تپنده ایران است و قطب اقتصادی ، سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی کشور محسوب می شود.

مدیرکل مدیریت بحران استان گفت: استان خوزستان با توجه به شرایط اقلیمی و جغرافیایی در بحث کشاورزی دارای اهمیت است، ضمن اینکه در زمینه اشتغال و تولید نیز کشاورزی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که در این بین شرکت توسعه نیشکر سهم بسزایی در ایجاد اشتغال و امنیت و توسعه پایدار ایفا می کند لذا بایستی مورد حمایت قرار گیرد.

کیامرث حاجی زاده خاطرنشان کرد: نظر استاندار و مسئولان استانی بر جذب سرمایه گذار و بخش خصوصی است که در این خصوص شرکت توسعه نیشکر نقش قابل قبولی را ایفا می کند.

وی با اشاره به بحث آموزش و اطلاع رسانی شرکت توسعه نیشکر افزود: شرکت توسعه نیشکر باید خدمات اجتماعی انجام شده خود را به آگاهی مردم برساند و نسبت به آرامش روانی جامعه در بحث آلودگی های زیست محیطی اطلاع رسانی وسیعی انجام دهد.

حاجی زاده گفت: سه موضوع مهم درخصوص شرکت توسعه نیشکر و شرکت های تابعه بایستی انجام شود: اول بحث زه آب و اینکه باید به سمتی برویم که با چاره اندیشی و برگزاری جلسات متعدد راهکار مناسب در این مورد را بدست آوریم. همچنین شرکت توسعه نیشکر کارگروهی را تشکیل دهد و دستگاههای مربوط نیز همکاری لازم را انجام دهند چرا که می توان از آن در صنایع مختلف استفاده کرد و از آن بعنوان یک فرصت بهره برداری کرد. موضوع دوم ، بحث برداشت سبز است که شرکت توسعه نیشکر بایستی تلاش کند که نیمی از برداشت محصولاتش را از این طریق انجام دهد و تا حدودی از آلودگی های زیست محیطی ناشی از سوزاندن زمین های تحت کشت جلوگیری کرده و نسبت به رویکردهای زیست محیطی به شهروندان آرامش دهد.

وی با اشاره به سومین موضوع ، گفت: موضوع سوم نیز در خصوص برقراری و توسعه سیستم ایمنی بویژه در بحث اطفاء حریق است و شرکت توسعه نیشکر که در معرض خطر  و مواجه با آن است باید تلاش کند اقدامات لازم را از جمله تجهیز مناسب پایگاه اطفاء حریق در جهت حفظ امنیت و جلوگیری از وقوع خطر و ایجاد بحران انجام دهد.

 در ابتدای این نشست مهندس آمیلی معاون کشاورزی شرکت توسعه نیشکر ، در مورد روند فعالیت این مجموعه و اقدامات انجام شده در خصوص پیشرفت و توسعه شرکت توضیحاتی را ارائه کرد.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php