یکشنبه
۱ بهمن , ۱۳۹۶
کد خبر : 30219
۸:۵۹:۲۳ - چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶
106 views
بازدید مسئولین فعالیت های اقتصادی غیرنیشکری شرکت توسعه نیشکر از مدرن ترین شرکت پرورش قارچ خاورمیانه(شرکت جلگه دز)

بازدید مسئولین فعالیت های اقتصادی غیرنیشکری شرکت توسعه نیشکر از مدرن ترین شرکت پرورش قارچ خاورمیانه(شرکت جلگه دز)

به گزراش نیشکرنیوز، در این بازدید که با حضور مهندس فلاح پور مدیر فعالیت های اقتصادی غیرنیشکری شرکت توسعه نیشکر و جمعی از مسئولین فعالیت های اقتصادی غیرنیشکری کشت و صنعت های تابعه انجام شد از شرکت جلگه دز(با نام تجاری قارج دزفول) بازدید بعمل آمد. شرکت جلگه دز درسال۱۳۶۹با ۱۳سالن پرورش قارچ درمساحتی حدود ...

به گزراش نیشکرنیوز، در این بازدید که با حضور مهندس فلاح پور مدیر فعالیت های اقتصادی غیرنیشکری شرکت توسعه نیشکر و جمعی از مسئولین فعالیت های اقتصادی غیرنیشکری کشت و صنعت های تابعه انجام شد از شرکت جلگه دز(با نام تجاری قارج دزفول) بازدید بعمل آمد.

شرکت جلگه دز درسال۱۳۶۹با ۱۳سالن پرورش قارچ درمساحتی حدود دو هکتار با مدیریت مهندس اسلامی زاده شروع به فعالیت  نمود.

درحال حاضر بامشاوره کارشناسان خارجی(بویژه از کشور هلند)به ظرفیت ۵۰۰۰تن قارچ دکمه ای درسال، درسطح ۶۲سالن وزمینی به مساحت ۲۲هکتار رسیده است.

عمده تولیدات این شرکت در سطح کشور توزیع می شود ودر حال حاضر بازارهای خارجی از جمله کشور عراق نیز از مشتریان شرکت قارچ دزفول می باشند.

این شرکت ضمن تولید روزانه حدود ۱۲تن قارچ، در زمینه تولید کمپوست برای واحد های تولیدی کوچک در استان نیز مشغول به فعالیت می باشد. در این شرکت حدود  ۲۰۰ نفر مشغول بکار می باشند. از برنامه های آتی این شرکت توجه ویژه به صنایع جانبی از جمله تولید کنسروهایی بر پایه قارچ می باشد.

لازم به ذکر است در حال حاضر شر کت های کشت وصنعت سلمان فارسی ، امیرکبیر و دهخدا در زمینه تولید قارچ با هدف تامین قارچ مورد نیاز پرسنل مشغول به فعالیت می باشند. این بازدید زمینه های همکاری مشترک بین کشت وصنعت های نیشکری وشرکت قارچ دزفول را بویژه در تامین باگاس کمپوست قارچ مهیا نمود.

بر چسب ها:
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php