یکشنبه
۱ بهمن , ۱۳۹۶
کد خبر : 30199
۱۵:۴۱:۳۶ - سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
77 views
بازدید گروه فعالیت های غیر نیشکری از جایگاه تولید کمپوست در شرکت کشت و صنعت نیشکر میرزاکوچک خان

بازدید گروه فعالیت های غیر نیشکری از جایگاه تولید کمپوست در شرکت کشت و صنعت نیشکر میرزاکوچک خان

به گزارش نیشکرنیوز در ادامه این بازدید ستارشکیبا مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر میرزا کوچک خان با اشاره به  تاریخچه تشکیل شرکت مستقل غیرنیشکری در کشت و صنعت کارون و روند رشد و افول این مجموعه اظهار داشت: سلیقه های فردی مدیران مجموعه یکی از عوامل مهم در رشد و شکوفائی و یا حتی افول ...

به گزارش نیشکرنیوز در ادامه این بازدید ستارشکیبا مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر میرزا کوچک خان با اشاره به  تاریخچه تشکیل شرکت مستقل غیرنیشکری در کشت و صنعت کارون و روند رشد و افول این مجموعه اظهار داشت: سلیقه های فردی مدیران مجموعه یکی از عوامل مهم در رشد و شکوفائی و یا حتی افول آن مجموعه می تواند باشد.

شکیبا افزود: پیشرفت فعالیتهای اقتصادی غیرنیشکری  منوط به یک دیدگاه راهبردی بلند مدت و تشکیل یک شرکت غیرنیشکری مستقل در مجموعه شرکت توسعه نیشکر است تا در گذر زمان از خطر تاثیرات سلایق فردی در امان بماند.

وی گفت: کشت و صنعت میرزاکوچک خان در سال آینده به اقدام مهمی دست خواهد زد که بزودی خبر تحقق آنرا خواهید شنید که این اقدام باعث اشتغال و رونق اقتصادی منطقه خواهد بود.

آقای مهندس جعفر فلاح پور مدیر فعالیت های غیر نیشکری شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با اشاره به پیشنهاد  تاسیس شرکتی مستقل برای پیشبرد اهداف غیر نیشکری، آن را راهکاری مفید و اجرایی دانسته و حمایت خود را از این طرح اعلام نمود.

وی افزود:  تغییر عنوان فعلی” دفتر غیر نیشکری” در دست بررسی است و همکاران در شرف ارائه پیشنهاد هستند که جمع بندی و ارائه نظرات همکاران در این خصوص به شورای معاونین بزودی انجام میشود که در صورت تصویب، ابلاغ خواهد شد.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php