جمعه
۲۹ دی , ۱۳۹۶
کد خبر : 3312
۲۱:۰۷:۵۷ - یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۳
385 views
تولید ۸۷ هزار تن شکر در شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی

تولید ۸۷ هزار تن شکر در شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی با بیان اینکه امسال از هر ۱۰۰ تن نیشکر ۱۱٫۵ تن شکر استحصال شد، گفت: در سال زراعی ۹۴ ـ ۹۳ حدود ۸۷ هزار تن شکر استحصال شد. به گزارش نیشکرنیوز، ناصر مجدی امروز  اظهار کرد: در آخرین روز بهره‌برداری سال زراعی ۹۴ ـ۹۳ تمام نیشکری را ...

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی با بیان اینکه امسال از هر ۱۰۰ تن نیشکر ۱۱٫۵ تن شکر استحصال شد، گفت: در سال زراعی ۹۴ ـ ۹۳ حدود ۸۷ هزار تن شکر استحصال شد.

به گزارش نیشکرنیوز، ناصر مجدی امروز  اظهار کرد: در آخرین روز بهره‌برداری سال زراعی ۹۴ ـ۹۳ تمام نیشکری را که به مدت یک سال برای آن زحمت کشیده شده بود، در مدت چهار ماه برداشت شد.

وی با اشاره به اینکه امسال از نظر استحصال قند رکوردهایی را به دست آوردیم که در تاریخ صنعت نیشکر ایران بی‌سابقه بوده است، افزود: خوشبختانه امسال از هر ۱۰۰ تن نیشکر، ۱۱٫۵ تن شکر استحصال شد.

مجدی گفت: همچنین از ۷۷۰ هزار تن نیشکر حدود ۸۷ هزار تن شکر تولید شد که این رکورد در ایران سال‌ها خواهد ماند.

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی با بیان اینکه امسال از هر هکتار نیشکر ۹ تن شکر به دست آوردیم، گفت: در توسعه نیشکر بالای ۵۰۰ هزار تن شکر تولید خواهیم داشت و در کشت و صنعت‌های کارون و هفت‌تپه و میا‌ن‌آب نیز حدود ۲۲۰ هزار تن شکر تولید می‌شود.

وی ابراز امیدواری کرد: امسال تولید شکر در استان خوزستان از مرز ۷۰۰ هزار تن تجاوز می‌کند که این امر نشان‌دهنده این است که ما بیش از ۵۰ درصد شکر تولیدی در کشور را در اختیار داریم.

مجدی در خصوص صنایع جانبی نیشکر با بیان اینکه صنایع جانبی نیشکر از بزرگترین صنایع پایین‌دستی یک محصول است، تصریح کرد: اگر بخش خصوصی به صنایع پایین دستی نیشکر توجه کند می‌تواند سرمایه‌گذاری بسیار خوبی در این راستا انجام شود که این امر قطعا باعث افزایش درآمد ملی، افزایش اشتغال و کارآمدی استان خواهد شد.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php