سه شنبه
۱ اسفند , ۱۳۹۶
کد خبر : 9712
۱۰:۲۲:۰۲ - سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴
185 views
ثبت رکورد شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی(ره) در زمینه برداشت، حمل و عصاره‌گیری

ثبت رکورد شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی(ره) در زمینه برداشت، حمل و عصاره‌گیری

مدیر‌عامل شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی(ره) گفت: شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی(ره) در زمینه برداشت، حمل و عصاره‌گیری به یک رکورد جدید دست یافت. ...

مدیر‌عامل شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی(ره) گفت: شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی(ره) در زمینه برداشت، حمل و عصاره‌گیری به یک رکورد جدید دست یافت.

به گزارش نیشکرنیوز؛ ناصر مجدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی(ره) در زمینه برش و حمل نیشکر رکورد خوبی را به ثبت رساند و توانست طی ۲۴ ساعت ۱۲ هزار و ۳۱۹ تن نیشکر را برش، حمل و عصاره‌گیری کند.

وی افزود: در بین کشت و صنعت‌های نیشکری این میزان برداشت، حمل و عصاره‌گیری نیشکر رکورد محسوب می‌شود که این امر ناشی از توانمندی کارکنان و کارشناسان این کشت و صنعت است.

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی(ره) بیان کرد: در سال گذشته نیز رکوردهایی را به‌دست آوردیم که در تاریخ صنعت نیشکر ایران واقعا بی‌سابقه است و آن استحصال ۱۱ و نیم تن شکر از هر ۱۰۰ تن نیشکر بود.

مجدی خاطرنشان کرد: دریافت ۱۱ هزار و ۱۵۰ تن نیشکر و استحصال یک‌هزار و ۲۶۵ تن شکر از آن نیز برای اولین‌بار در کشت و صنعت امام خمینی(ره) اتفاق افتاد و این امر فراتر از ظرفیت اسمی کارخانه شکر این شرکت است.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php