سه شنبه
۱ اسفند , ۱۳۹۶
کد خبر : 22206
۱۱:۵۹:۴۲ - سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵
115 views
دریافت گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS توسط کشت و صنعت نیشکر امام خمینی(ره)

دریافت گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS توسط کشت و صنعت نیشکر امام خمینی(ره)

به گزارش نیشکرنیوز، مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی (ره) گفت: شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی(ره) در زمینه سیستم های مدیریت کیفیت، مدیریت محیط زیست، مدیریت منابع انسانی، مدیریت انرژی و ایمنی و بهداشت شغلی موفق به اخذ گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت یکپارچه IMS گردید. ناصر مجدی افزود: گواهینامه سیستم مدیریت ...

به گزارش نیشکرنیوز، مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی (ره) گفت: شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی(ره) در زمینه سیستم های مدیریت کیفیت، مدیریت محیط زیست، مدیریت منابع انسانی، مدیریت انرژی و ایمنی و بهداشت شغلی موفق به اخذ گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت یکپارچه IMS گردید.
ناصر مجدی افزود: گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS نتیجه موفقیت در اثبات انطباق سیستم های مدیریت با الزامات و استانداردهای مرجع بر اساس مقررات موسسات اعتبار دهنده بین المللی است.
وی اظهار کرد: استقرار سیستم مدیریت یکپارچه IMS مزایایی از جمله؛ روشن شدن ارتباط بین واحدها،ایجاد یکتواختی در فعالیت زیر سیستم های مورد نیاز، حصول انطباق محصول و خدمات با علم روز، تاکید بر نیروی کار به عنوان سرمایه اصلی شرکت، جلب رضایت مشتریان و تقویت موقعیت شرکت و … دارد.
مجدی با تاکید بر اینکه در بحث محیط زیست، هدف ما اطمینان از حفاظت محیط زیست در سطح محلی، ملی و منطقه ای است بیان کرد: کاهش مصرف منابع طبیعی و مواد اولیه، کاهش مصرف انرژی، افزایش رعایت مقررات و قوانین زیست محیطی نیز از جمله اهداف مورد نظر کشت و صنعت نیشکر امام خمینی(ره) می باشند که خود را موظف به انجام این اقدامات می دانیم.
مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر امام خمینی(ره) در پایان با اشاره به اینکه، این شرکت علاوه بر اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت آموزش نیز گردید، خاطر نشان کرد: در سال گذشته نیز این شرکت پس از بازدیدهای کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان و با ارسال گزارش نهایی به وزارت صنعت، معدن و تجارت موفق به دریافت گواهینامه تحقیق و توسعه از وزارتخانه مربوطه گردید که از این حیث کشت و صنعت نیشکر امام خمینی (ره) جایگاه نخست را در بین صنایع نیشکری ایران دارا می باشد.
شرکت کشت و صنعت امام خمینی(ره) از جمله واحدهای هفتگانه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی می باشد که در ۳۰کیلومتری جنوب شوشتر واقع شده است.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php