شنبه
۲۷ آبان , ۱۳۹۶
کد خبر : 31904
۱۴:۳۳:۳۷ - شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶
52 views
شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر واحد نمونه HSEE در استان خوزستان شد

شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر واحد نمونه HSEE در استان خوزستان شد

به گزارش نیشکرنیوز، محمد فتحی مکوند در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: با همت و تلاش کارکنان این شرکت به ویژه همکاران ایمنی، بهداشت و محیط زیست توانستیم عنوان واحد نمونه HSEE در خوزستان را کسب کنیم. مدیر عامل کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر خاطر نشان کرد: فعالیت مستمر همه بخش‌های کشت و صنعت، هماهنگی ...

به گزارش نیشکرنیوز، محمد فتحی مکوند در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: با همت و تلاش کارکنان این شرکت به ویژه همکاران ایمنی، بهداشت و محیط زیست توانستیم عنوان واحد نمونه HSEE در خوزستان را کسب کنیم.
مدیر عامل کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر خاطر نشان کرد: فعالیت مستمر همه بخش‌های کشت و صنعت، هماهنگی و رعایت دقیق دستورالعمل‌ها و استانداردهای موجود در حوزه ایمنی – سلامت و بهداشت و بخصوص فعالیت جدی در حوزه محیط زیست و تبدیل شدن رعایت قوانین و قواعد محیط زیستی به وجدان سازمان از اهم دلایل دریافت این عنوان در استان است.
فتحی مکوند در پایان یادآور شد: بدون شک فعالیت در حوزه کشاورزی نیشکر بدلیل رابطه مستقیم این فعالیت با طبیعت، بدون هماهنگی با طبیعت ممکن نیست لذا ما هم در این شرکت تلاش کرده‌ایم که با توجه به مزایای قابل توجهی که در صنعت نیشکر وجود دارد به فعالیت‌های زیست محیطی توجه خاصی نشان بدهیم و ارزش‌های این صنعت را در حوزه محیط زیست بیش از گذشته معرفی کنیم.
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php