سه شنبه
۳ بهمن , ۱۳۹۶
کد خبر : 852
۱۴:۰۲:۳۶ - شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳
1,461 views
راه اندازی اتوماسیون طباخی در شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان

راه اندازی اتوماسیون طباخی در شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان

ستار شکیبا مدیر عامل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان در گفتگو با نیشکر نیوز اظهار داشت: برای نخستین بار اتوماسیون طباخی در شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان راه اندازی شد. وی همچنین از بهینه نمودن مصرف انرژی و افزایش ۲ درصدی راندمان کارخانه این شرکت در بخش صنعت خبر داد. مدیر ...

ستار شکیبا مدیر عامل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان در گفتگو با نیشکر نیوز اظهار داشت: برای نخستین بار اتوماسیون طباخی در شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان راه اندازی شد. وی همچنین از بهینه نمودن مصرف انرژی و افزایش ۲ درصدی راندمان کارخانه این شرکت در بخش صنعت خبر داد.

مدیر عامل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان خاطر نشان کرد:طرحهای تحقیقاتی و مطالعاتی که در این شرکت انجام گرفت در فرآیند تولید تاثیرات مثبتی داشته است که عمده ی طرح های مطالعاتی عبارتند از: شناسایی کانونهای آلودگی آفات،بررسی وضعیت شدت آلودگی در مزارع،هدف گذاری مناطق به شدت آلوده جهت رهاسازی زنبور،پایش و مدل سازی و کانون نوسانات سطح ایستایی(سطح آب زیر زمینی در مزارع) و مدیریت بهینه آبیاری و کود دهی.

شکیبا در زمینه مهمترین دستاوردهای بخش کشاورزی در شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان اظهار داشت: کنترل بیولوژیک آفات نیشکر،افزایش تناژ نیشکر در واحد سطح،افزایش سطح زیر کشت از مهمترین فعالیت های شرکت در بخش کشاورزی بود.

وی افزود:پرورش و رهاسازی زنبور پارازیته کننده آفت کرم ساقه خوار(سزامیا)،نصب و راه اندازی تله های نوری،نصب و راه اندازی تله های فتوسلی و سعی در کاهش مصرف سموم از طریق نسبت کنترل میکانیکی علفهای هرز به نسبت کنترل شیمیایی آنها از مهمترین اقدامات کشت و صنعت میرزا کوچک خان در زمینه ی مبارزه بیولوژیکی می باشد.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

غلامرضا صراف پور پنج شنبه , ۶ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۰

سلام و خسته نباشی به کلیه پرسنل شرکت های هفت گانه توسعه نیشکر و صنایع جانبی بخصوص کارمندان شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان که با تمام وجود برای تولید شکر با کیفیت تلاش می کنند. بنده بعنوان کارشناس اداره برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات از تمامی همکاران که در راستای بهبود هر چه بهتر فعالیت های نگهداری و سرویس و روانکاری تجهیزات تلاش می نمایند تشکر و قدردانی می نمایم. لازم به ذکر است که در بهره برداری سال گذشته با تلاش همین همکاران توانستیم بیشترین فعالیت pm و ثبت Em را نسبت به سال های قبل داشته و ماحصل آن کمترین خرابی تجهیزات را در سال های گذشته داشته باشیم . انشالله دربهره برداری سال جاری نیز بتوانیم نتایج بهتری نسبت به سال قبل داشته باشیم.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php