سه شنبه
۳ بهمن , ۱۳۹۶
کد خبر : 5332
۲۱:۵۰:۴۶ - جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴
163 views
ضرورت سرمایه گذاری درصنایع پایین دستی نیشکر

ضرورت سرمایه گذاری درصنایع پایین دستی نیشکر

قایم مقام مدیر کل تعاون،کار و رفاه خوزستان بر ضرورت سرمایه گذاری درصنایع پایین دستی نیشکر تاکید کرد و گفت: شرکت های توسعه نیشکر می توانند به یک فرصت بزرگ برای توسعه ی اشتغال تبدیل شوند. به گزارش نیشکرنیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان، رضا میرانی در حاشیه ...

قایم مقام مدیر کل تعاون،کار و رفاه خوزستان بر ضرورت سرمایه گذاری درصنایع پایین دستی نیشکر تاکید کرد و گفت: شرکت های توسعه نیشکر می توانند به یک فرصت بزرگ برای توسعه ی اشتغال تبدیل شوند.

به گزارش نیشکرنیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان، رضا میرانی در حاشیه جشن برداشت نیشکر از مزارع شرکت کشت و صنعت حکیم فارابی گفت: خوزستان با داشتن جمعیتی بالغ بر ۷۰۰ هزار کارگر شاغل تحت پوشش قانون کار و تأمین اجتماعی دومین استان کشور بعد از تهران است. جمعیت خانوارکارگری در استان، بیش از دو میلیون و دویست هزار نفر است و این امر لزوم توجه به نیازهای رفاهی قشر کارگر را در استان می طلبد.
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه خوزستان نشاط و شادابی در محیط کار را یکی از عوامل مؤثر در افزایش بهره وری دانست و از تلاش برای گسترش و ایجاد انگیزه و نشاط در سطح واحدهای تولیدی خبر داد و گفت: با اجرای برنامه های تفریحی و رفاهی گام بلندی برای ارتقای سطح سلامت جسمی و روحی کارگران عزیز برداشته خواهد شد.
او افزود: بر همین اساس امروز در جشن برداشت نیشکر از مزارع شرکت کشت و صنعت حکیم فارابی حاضر شدیم تا در جمع کارگران این واحد بزرگ تولیدی شرکت کنیم .
میرانی تاکید کرد: شرکت های توسعه نیشکر می توانند به یک فرصت بزرگ برای توسعه اشتغال در خوزستان تبدیل شوند. امیدواریم با توجه به شرایط پیش آمده موجود و بعد از تحریم ها شاهد حضور سرمایه گذاران بزرگ در صنایع پایین دستی به ویژه در محصولات نیشکر باشیم.

 

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php