سه شنبه
۱ اسفند , ۱۳۹۶
کد خبر : 20571
۱۷:۳۰:۵۷ - یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵
109 views
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر دعبل خزاعی خبر داد پیش‌بینی تولید ۸۰ هزار تن شکر در کشت و صنعت نیشکر دعبل خزاعی

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر دعبل خزاعی خبر داد پیش‌بینی تولید ۸۰ هزار تن شکر در کشت و صنعت نیشکر دعبل خزاعی

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر دعبل خزاعی گفت: پیش‌بینی تولید ۸۰ هزار تن شکر در کشت و صنعت نیشکر دعبل خزاعی را داریم.  به گزارش نیشکرنیوز، محمد امین روزبخش‌زاده اظهار کرد: ما شروع برداشت نیشکر را به‌خاطر اهمیتی که به تولید می‌دهیم جشن می‌گیریم چرا که آموزه‌های دینی ما تلاش و کار را تشویق کردند ...

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر دعبل خزاعی گفت: پیش‌بینی تولید ۸۰ هزار تن شکر در کشت و صنعت نیشکر دعبل خزاعی را داریم.
 به گزارش نیشکرنیوز، محمد امین روزبخش‌زاده اظهار کرد: ما شروع برداشت نیشکر را به‌خاطر اهمیتی که به تولید می‌دهیم جشن می‌گیریم چرا که آموزه‌های دینی ما تلاش و کار را تشویق کردند و ما نیز باید با تلاش از ظرفیت‌های موجود استفاده کنیم.

وی افزود: ما باید در زمینه تولید به ثبات برسیم که این کار در شرکت کشت و صنعت نیشکر دعبل خزاعی انجام شده است و امیدواریم مسیر رو به رشد خود را با همین سرعت طی کنیم تا به ظرفیت نهایی خود که تولید سالانه ۱۰۰ هزار تن شکر است دست پیدا کنیم.

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر دعبل خزاعی تصریح کرد: در سال زراعی جاری از سطح سبز قابل برداشت نیشکر در شرکت کشت و صنعت نیشکر دعبل خزاعی که بیش از ۹ هزار هکتار است پیش‌بینی می‌شود که با برداشت حدود ۸۰۰ هزار تن نیشکر ما بتوانیم ۸۰ هزار تن شکر تولید کنیم.

روزبخش‌زاده بیان کرد: میزان شکر خام تولیدی در کارخانه شکر متاثر از تامین ماده اولیه نیشکر توسط حوزه کشاورزی است، لذا با توجه به تعهد حوزه کشاورزی مبنی بر تولید و تامین محصول مورد نیاز، در بخش صنعت نیز مطالعات لازم برای شناسایی کردن گلوگاه‌های فنی به منظور اطمینان کردن از توان عملیاتی تولید در شرایط بهره‌برداری با ظرفیت کامل انجام می‌شود.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php