سه شنبه
۱ اسفند , ۱۳۹۶
کد خبر : 2308
۲۱:۵۴:۴۶ - شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳
522 views
مدیرعامل کشت و صنعت امام خمینی(ره) خبر داد: تولید ۱۳۲ هزار مترمکعب MDF در کشت و صنعت امام خمینی

مدیرعامل کشت و صنعت امام خمینی(ره) خبر داد: تولید ۱۳۲ هزار مترمکعب MDF در کشت و صنعت امام خمینی

به گزارش نیشکرنیوز ناصر مجدی اظهار کرد: برداشت جدید محصول نیشکر کشت و صنعت امام خمینی(ره) شهرستان شوشتر که از هفته‌های گذشته آغاز شده بیش از ۳۱۰ هزار تن باگاس تولید می‌شود. وی با اشاره به تبدیل این باگاس به فرآورده‌های دامی و سایر محصولات خاطر نشان کرد: در شرایط موجود از این میزان باگاس ...

به گزارش نیشکرنیوز ناصر مجدی اظهار کرد: برداشت جدید محصول نیشکر کشت و صنعت امام خمینی(ره) شهرستان شوشتر که از هفته‌های گذشته آغاز شده بیش از ۳۱۰ هزار تن باگاس تولید می‌شود.

وی با اشاره به تبدیل این باگاس به فرآورده‌های دامی و سایر محصولات خاطر نشان کرد: در شرایط موجود از این میزان باگاس می‌توان ۱۳۲ هزار مترمکعب تولید کرد.

مدیرعامل کشت و صنعت امام خمینی(ره) با اشاره به درآمد این شرکت از فروش MDF تولیدی در سال جاری خاطر نشان کرد: در سال جاری با فروش MDF تولیدی بیش از ۱۳۵ میلیارد تومان درآمد عاید این شرکت خواهد شد.

مجدی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده گفت: در حال حاضر برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای تولید ۱۱۵ هزار مترمکعب است و به این دلیل بیش از ۱۱۵ میلیارد تومان درآمد از این بخش عاید شرکت کشت و صنعت امام خمینی(ره) خواهد شد.

این مدیرعامل افزود: در شرایط کنونی بخشی از باگاس این شرکت به خوراک دام تبدیل، و بخشی دیگر از سایر فرآورده‌های این شرکت به الکل تبدیل می‌شود.

وی در پایان با اشاره به نحوه تبدیل به الکل برخی ضایعات نیشکر کشت و صنعت امام خمینی(ره) گفت: برخی از ضایعات این شرکت‌، به‌ شرکت الکل‌سازی رازی فروخته می‌شود.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php