سه شنبه
۱ اسفند , ۱۳۹۶
کد خبر : 2185
۱۰:۱۶:۲۶ - سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳
196 views
مدیرکل محیط زیست خوزستان: فعالیت چشمگیری در حوزه زیست محیطی شرکت توسعه نیشکر صورت گرفته است

مدیرکل محیط زیست خوزستان: فعالیت چشمگیری در حوزه زیست محیطی شرکت توسعه نیشکر صورت گرفته است

احمدرضا لاهیجان زاده در حاشیه بازدید از مجموعه کارخانجات الکل و خمیر مایه رازی و همچنین کارخانه شکر، مزارع و تصفیه خانه فاضلاب صنعتی کشت و صنعت دعبل خراعی افزود: امید می رود با بهره برداری از این پروژه ها بتوان مشکلات را حل یا به کمترین میزان قابل قبول رساند. مدیرکل سازمان حفاظت محیط ...

احمدرضا لاهیجان زاده در حاشیه بازدید از مجموعه کارخانجات الکل و خمیر مایه رازی و همچنین کارخانه شکر، مزارع و تصفیه خانه فاضلاب صنعتی کشت و صنعت دعبل خراعی افزود: امید می رود با بهره برداری از این پروژه ها بتوان مشکلات را حل یا به کمترین میزان قابل قبول رساند.

مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: فعالیت قابل توجهی در جهت کاهش آلایندگی زیست محیطی در شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ‘احمدرضا لاهیجان زاده’ روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از مجموعه کارخانجات الکل و خمیر مایه رازی و همچنین کارخانه شکر، مزارع و تصفیه خانه فاضلاب صنعتی کشت و صنعت دعبل خراعی افزود: امید می رود با بهره برداری از این پروژه ها بتوان مشکلات را حل یا به کمترین میزان قابل قبول رساند.

وی ادامه داد: در کشت و صنعت دعبل خزاعی پروژه احداث فاضلاب صنعتی در دست اجرا بوده و پیش بینی می شود در شش ماه آینده به بهره برداری برسد.

وی اظهار کرد: بحث آتش زدن مزارع نیشکر نیز مطرح و مذاکراتی با مدیران مجموعه شده که انتظار می رود با اجرای طرح هایی در این زمینه میزان دود و مضرات ناشی از آن کاهش یابد.

لاهیجان زاده گفت: یکی از مشکلات زیست محیطی، بوی ناشی از ویناس کارخانجات الکل است که خوشبختانه با طرح پایلوت و بازدید صورت گرفته و ارایه راه حل در این مورد، شاهد کاهش بو و عوارض ناشی از آن خواهیم بود.

وی توضیح داد: یکی از پیشنهادهای مطرحی گسترش فضای سبز با ایجاد کمربند سبز در محور جاده اهواز – آبادان با همکاری سه شرکت نیشکری دعبل خزاعی، سلمان فارسی و فارابی بود که مورد استقبال مدیران شرکت های یاد شده قرار گرفت.

 

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php