سه شنبه
۳ بهمن , ۱۳۹۶
کد خبر : 26091
۱۷:۰۴:۰۲ - دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵
105 views
مدیر عامل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان خبرداد: احداث اولین کارخانه شکر قهوه ای در خاورمیانه

مدیر عامل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان خبرداد: احداث اولین کارخانه شکر قهوه ای در خاورمیانه

به گزارش نیشکرنیوز، مهندس ستارشکیبا مدیرعامل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان در مراسم راه اندازی آزمایشی خط تولید شکر قهوه ای اظهار داشت: در راستای سیاستهای شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با رویکرد توسعه و تولید و با هدف سرمایه گذاری در صنایع پائین دستی شکر به منظور ایجاد ارزش افزوده برای ...

به گزارش نیشکرنیوز، مهندس ستارشکیبا مدیرعامل شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان در مراسم راه اندازی آزمایشی خط تولید شکر قهوه ای اظهار داشت: در راستای سیاستهای شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با رویکرد توسعه و تولید و با هدف سرمایه گذاری در صنایع پائین دستی شکر به منظور ایجاد ارزش افزوده برای محصول، ایجاد اشتغال و رفاه عمومی، در  برنامه تولید شکرقهوه ای در کنار برنامه ریزی های تولید شکر قرار گرفت.

وی گفت: مطالعات تخصصی این طرح در سال۹۳بعد از کسب موافقت های هیئت مدیره شروع شد و با پیگیری هایی که انجام دادیم شرکت های که می توانستند در ساخت تجهیزات همکاری کنند شناسایی شدند و خوشبختانه توانستیم عملیات احداث کارخانه را در سال ۹۴شروع کنیم که پس از ۱۶ماه کار اجرایی اکنون این کارخانه آماده بهره برداری است.

شکیبا افزود: ظرفیت تولید این کارخانه ۷۰تن در روز است که پیش بینی می شود در ۱۰۰روز کاری ۷۰۰۰تن شکر قهوه ای تولید کند. البته برنامه تولید ۴نوع شکر شامل شکر طلایی، شکر قهوه ای تیره, شکر جِگری و شکر شکلاتی را نیز در دستور کار داریم.

ایشان در پایان سخنان خود به واردات  شکر قهوه ای اشاره کرد و گفت: تاکنون شکر قهوه ای به کشور وارد می شد اما اکنون این کارخانه اولین کارخانه تولید شکر قهوه ای در خاورمیانه است و افتخار می کنیم گامی در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی برداشته ایم.

گفتنی است کشت و صنعت نیشکر میرزا کوچک خان با ظرفیت تولید صدهزارتن شکر خام در ۷۵ کیلومتری شهرستان خرمشهر واقع شده است.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php