دوشنبه
۲ بهمن , ۱۳۹۶
کد خبر : 20475
۱۵:۳۲:۰۱ - شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵
255 views
مدیر فعالیت های اقتصادی غیرنیشکری شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی؛ تامین و آموزش نیرو از روستاهای همجوار رویکرد کشت و صنعت امیرکبیر

مدیر فعالیت های اقتصادی غیرنیشکری شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی؛ تامین و آموزش نیرو از روستاهای همجوار رویکرد کشت و صنعت امیرکبیر

fبه گزارش نیشکرنیوز، مدیر فعالیت های اقتصادی غیر نیشکری شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در چهارمین کارگاه فعالیت های غیرنشکری واحد امیرکبیر گفت: کشت و صنعت امیرکبیر پیشرو در فعالیت های غیرنیشکری می باشد که این امر در وهله ی اول به جهت توجه مدیر عامل آن شرکت و در وهله ی دوم فعالیت ...

fبه گزارش نیشکرنیوز، مدیر فعالیت های اقتصادی غیر نیشکری شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در چهارمین کارگاه فعالیت های غیرنشکری واحد امیرکبیر گفت: کشت و صنعت امیرکبیر پیشرو در فعالیت های غیرنیشکری می باشد که این امر در وهله ی اول به جهت توجه مدیر عامل آن شرکت و در وهله ی دوم فعالیت و پشتکار دست اندرکاران فعالیت های غیرنیشکری در واحد امیرکبیر می باشد.

جعفر فلاح پور با بیان اینکه برگزاری سخنرانی های علمی در راستای نیازسنجی همکاران غیرنیشکری کشت و صنعت ها می باشد تاکید کرد: اهداف مدیریت هلدینگ شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی استفاده از داشته ها و اشتغال زایی در منطقه است و وجود جسارت در مدیران غیرنیشکری و تعامل کامل و ارزشمند با مدیران عامل واحدها را عنصر موفقیت دانست.

فلاح پور اظهار کرد: آموزش نیازی است که در همه سطوح همواره ضروری است و با توجه به خط مشی و اهداف تعیین شده توسط جناب مهندس نسیم صادقی مدیر عامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در این راستا در حال برنامه ریزی می باشیم.

همچنین نوری زاده مدیر فعالیت های اقتصادی غیر نیشکری شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر گفت: در راستای انجام فعالیت های اقتصادی غیرنیشکری در کشت و صنعت امیرکبیر، سال گذشته حدود ۲۶ تن ماهی گرمآبی برداشت شده و امسال نیز حدود ۴۰ تن پیش بینی برداشت داریم.

وی به پرورش ماهی متراکم اشاره کرد و افزود: ایشان ابراز داشتند در سال گذشته برای خرید بچه ماهی ” انگشت قد”  هزینه زیادی پرداخت کردیم ولی امسال با راه اندازی استخر نگهداری بچه ماهی، با خرید بچه ماهی یک گرمی، به این مهم پرداخته و تامین بچه ماهی سال تولیدی آینده را نیز تضمین نموده ایم.

نوری زاده در خصوص برنامه های آتی کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر اظهار کرد: پرواربندی بره و گوساله و تولید قند کله و شکسته از برنامه های آتی این کشت و صنعت می باشد و در حال حاضر نیز کشت کلزا، گندم، ماش، برنج و پرورش ماهی در حال انجام است.

در ادامه جافریان مشاور فعالیت های اقتصادی غیرنیشکری شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، شرکت کشت و صنعت امیرکبیر را موفق ترین واحد اقتصادی غیرنیشکری در تولید و تعامل در سطح عالی با مدیرعامل و معاونین و همسو با اهداف ترسیم شده دانست.

وی افزود: اعتقاد راسخ مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر به فعالیت- های اقتصادی غیرنیشکری در تامین احتیاجات داخلی کشت و صنعت و اشتغال زایی و تامین نیرو از روستاهای همجوار و تربیت ایشان در مسیر تولید و به عبارتی کارآفرینی را عامل پیشتاز بودن این کشت و صنعت در فعالیت های غیرنیشکری برشمردند.

جافریان در پایان با تاکید بر اینکه موضوع عرضه و تقاضا در پرورش قارچ نکته ای آگاهانه است که باید مورد توجه قرار گیرد، گفت:  تنوع در تولید هرچند در مقیاس کوچک با توجه به فضاهای بلا استفاده را تفکری موفق در کشت و صنعت های نیشکری دانست.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php