پنج شنبه
۲۸ دی , ۱۳۹۶
کد خبر : 44792
۱۶:۳۴:۳۸ - یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶
54 views
معاون پشتیبانی شرکت نیشکر امیرکبیر: همواره اولویت استخدام در این شرکت با نیروهای بومی منطقه است.

معاون پشتیبانی شرکت نیشکر امیرکبیر: همواره اولویت استخدام در این شرکت با نیروهای بومی منطقه است.

معاون پشتیبانی شرکت نیشکر امیرکبیر درخصوص به کارگیری نیروهای بومی در این شرکت عنوان کرد: هر بنگاه اقتصادی در راستای رسالت اقتصادی خود گام بر می دارد بنابراین هیچ نیروی مازادی را به استخدام نخواهد گرفت زیرا ظرفیت اشتغال محدود است و درآمد فعلی اجازه اشتغال بیشتر را نمی دهد. پرویز دربهانیها یادآور شد: منابع ...

معاون پشتیبانی شرکت نیشکر امیرکبیر درخصوص به کارگیری نیروهای بومی در این شرکت عنوان کرد: هر بنگاه اقتصادی در راستای رسالت اقتصادی خود گام بر می دارد بنابراین هیچ نیروی مازادی را به استخدام نخواهد گرفت زیرا ظرفیت اشتغال محدود است و درآمد فعلی اجازه اشتغال بیشتر را نمی دهد.
پرویز دربهانیها یادآور شد: منابع و ساختار شرکت محدود است بنابراین اشتغال مازاد در واحدهای نیشکر می تواند منجر به ایجاد بحران در این شرکت ها شود.
وی با بیان این که شرکت توسعه نیشکر تا کنون همه توان خود را در راستای  رفع مشکل بیکاری به کار گرفته است، گفت:  دولت  باید با ایجاد زیرساخت های لازم، امکان اشتغال بیکاران را فراهم کند.
معاون پشتیبانی شرکت نیشکر امیرکبیر درخصوص نیروهای شاغل در این شرکت توضیح داد: یک هزار و ۱۷۶ نفر به صورت مستقیم در واحد امیرکبیر مشغول به کار هستند که۸۸۶ نفر آن ها معادل ۷۶ درصد ساکن شهرهای اهواز، آبادان و خرمشهر بوده و ۲۳۷ نفر از شاغلان معادل ۲۰ درصد در روستاهای مجاورِ طرح سکونت دارند.
وی ادامه داد: در حال حاضر ۹۷۹ نفر نیروهای پیمانکاری با این شرکت همکاری دارند که ۳۹۲ نفر آن ها معادل ۴۰ درصد مجموعه پیمانکاری، ساکن سه شهر اهواز، آبادان و خرمشهر و ۵۲۸ نفر معادل ۵۴ درصد، ساکنان ۱۸ روستای اطراف این شرکت هستند.

تصاویر / بازدید خبرنگاران از شرکت کشت‌ و صنعت امیرکبیر

معاون پشتیبانی شرکت نیشکر امیرکبیر درخصوص مسئولیت های اجتماعی عنوان کرد: اگرچه متولی ساخت مدرسه، بیمارستان و جاده در کشور مشخص است، ولی توسعه نیشکر تلاش دارد در حد توان در این زمینه مشارکت داشته باشد.
وی ادامه داد: شرکت توسعه نیشکر ساخت سه مدرسه را برعهده گرفته و در بحث کمک هزینه تحصیلی، درمان، کمک به ایتام و استقرار تیم پزشکی فعالیت داشته و استفاده از آمبولانس و تجهیزات آتش نشانی برای روستاهای مجاور هم ممکن است.

تصاویر / بازدید خبرنگاران از شرکت کشت‌ و صنعت امیرکبیر
بر چسب ها: ,
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php