یکشنبه
۱ بهمن , ۱۳۹۶
کد خبر : 28583
۱۱:۱۶:۵۹ - چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
95 views
نسیم صادقی مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی: رهیافت تلفیق تجارت و تولید در تامین شکر کشور

نسیم صادقی مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی: رهیافت تلفیق تجارت و تولید در تامین شکر کشور

به گزارش نیشکرنیوز، مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: ما در سال گذشته توانستیم برای نخستین بار در مجموع حدود ۷۵۰ هزار تن شکر کارخانه های توسعه نیشکر و شکر واردتی را توزیع کنیم که این میزان  بیش از یک سوم ظرفیت موردنیاز کشور است. نسیم صادقی ...

به گزارش نیشکرنیوز، مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: ما در سال گذشته توانستیم برای نخستین بار در مجموع حدود ۷۵۰ هزار تن شکر کارخانه های توسعه نیشکر و شکر واردتی را توزیع کنیم که این میزان  بیش از یک سوم ظرفیت موردنیاز کشور است.

نسیم صادقی گفت: سال گذشته شاهد افزایش قیمت شکر در کشور بودیم که در مقطعی باعث افزایش دو برابری قیمت شکر شد و  برای حل این معضل شرکت توسعه نیشکر وارد عمل شد و با حمایت های وزارت جهاد کشاورزی توانستیم قیمت را کنترل کنیم و توانستیم آن را در مدت کوتاهی به سطح قیمت تعیین شده دولت برگردانیم.

ایشان با اشاره به تولید ۵۸۳هزارتنی شکر خام توسط این شرکت در سال جاری گفت: امسال نیز  مجوز واردات حدود۲۳۰ هزار تن شکر را از وزارت جهاد کشاورزی اخذ نمودیم که آن را متناسب با نیاز بازار و به حد کفایت به بازار عرضه خواهیم کرد که از این میزان ۱۳۰ هزار تن وارد کشور و ترخیص شده است که به تدریج برای تصفیه آماده می شود و امیدواریم امسال هیچ مشکلی به عنوان کمبود شکر در کشور نداشته باشیم

همچنین صادقی به تولید ۷/۵ میلیون تن نی و رکورد برداشت۹۰تن در هکتار اشاره کرد و گفت: انتظار ما این است که به ظرفیت کامل تولید شکر دست یابیم.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی اظهار داشت: به حول و قوه الهی امسال توانستیم در واحدهای جانبی تولید ۳۳ میلیون لیترالکل، ۱۰ هزار تن خمیرمایه،۵۰ هزار تن خوراک داشتیم و در بخش mdf  نیز متناسب با نیاز بازار تولیدات خود را عرضه می کنیم.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php