سه شنبه
۳ بهمن , ۱۳۹۶
کد خبر : 27507
۱۴:۳۷:۳۲ - یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
114 views
نصب تجهیزات پایش آنلاین تصفیه خانه‌های توسعه نیشکر+تصاویر

نصب تجهیزات پایش آنلاین تصفیه خانه‌های توسعه نیشکر+تصاویر

مدیر محیط زیست شرکت توسعه نیشکر گفت: در راستای رعایت هرچه دقیقتر موازین و شاخص‌های محیط زیستی، پایش لحظه‌ای پارامترهای زیست محیطی لازم و ضروری است که خوشبختانه با نصب این تجهیزات این امکان فراهم شده است. به گزارش نیشکرنیوز، عزیزالله داریوشی مدیر محیط زیست شرکت توسعه نیشکر افزود: مدیریت و برنامه‌ریزی برای رفع و ...

مدیر محیط زیست شرکت توسعه نیشکر گفت: در راستای رعایت هرچه دقیقتر موازین و شاخص‌های محیط زیستی، پایش لحظه‌ای پارامترهای زیست محیطی لازم و ضروری است که خوشبختانه با نصب این تجهیزات این امکان فراهم شده است.

به گزارش نیشکرنیوز، عزیزالله داریوشی مدیر محیط زیست شرکت توسعه نیشکر افزود: مدیریت و برنامه‌ریزی برای رفع و کاهش آلودگی‌های زیست محیطی، بدون اتکاء به اندازه‌گیری‌ها و ثبت دقیق و قابل اطمینان داده‌ها ممکن نیست. از این رو سیستم پایش لحظه‌ای نقش و اهمیت زیادی در امر مدیریت آلودگی‌های صنایع و حفظ کیفیت را در محیط ایفاء می‌کند. به بیان ساده‌تر زمانی می‌توان مدیریت مطلوب و تصمیم‌گیری بهنگام در حوزه آلودگی‌های زیست محیطی اعمال نمود، که داده‌های منابع کنترل آلاینده‌های صنایع به لحاظ صحت و دقت از اعتبار کافی برخوردار بوده و قابل تحلیل و پایش باشند.
وی خاطرنشان کرد: کلیه کشت و صنعت‌های هفتگانه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی (کشت و صنعت‌های دهخدا، دعبل خزاعی، سلمان فارسی، حکیم فارابی، امیرکبیر، میرزاکوچک‌خان، امام خمینی(ره)) دارای پیشرفته‌ترین تصفیه‌خانه‌های بهداشتی و صنعتی هستند بطوریکه این شرکت‌ها هیچگونه آلاینده صنعتی و بهداشتی به محیط و رودخانه وارد نمی‌کنند.
لذا این واحدها به منظور رعایت قوانین و الزامات زیست محیطی در شفاف‌سازی اطلاع‌رسانی از داده‌های خروجی تصفیه‌خانه‌ها، بصورت لحظه‌ای با هماهنگی اداره کل سازمان حفاظت محیط زیست استان خوزستان اقدام به تهیه و نصب تجهیزات پایش لحظه‌ای با صرف هزینه‌ای بالغ بر ۷۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال برای هر کشت و صنعت نموده است. تا سازمان‌های مرتبط بخصوص سازمان حفاظت محیط زیست همواره در تمام ساعات شبانه روز شاهد خروجی استاندارد از تمامی تصفیه‌خانه‌های شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی باشند.

گفتنی است به مناسبت روز زمین پاک و عید مبعث پیامبر (ص) کشت و صنعت دهخدا نسبت به نصب تجهیزات فوق اقدام و بقیه واحدهای هفت گانه شرکت توسعه نیشکر نیز در حال تهیه، نصب و راه اندازی می باشند.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php