دوشنبه
۲۹ آبان , ۱۳۹۶
کد خبر : 34713
۹:۲۰:۵۶ - سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶
7 views
همکاری دانشگاه تهران و بخش خصوصی با طرح «دانشکده سرمایه‌گذار»

همکاری دانشگاه تهران و بخش خصوصی با طرح «دانشکده سرمایه‌گذار»

نیشکرنیوز: دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران با هدف افزایش تعامل علمی، فناوری و اقتصادی با بخش خصوصی، مدل جدیدی را تحت عنوان «دانشکده سرمایه‌گذار» برای همکاری با شرکت‌های پیشرو کشور طراحی کرده است. به گزارش ایسنا، دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران در راستای گسترش تعامل دو سویه با کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، فناوران ...

نیشکرنیوز:

آزمایشگاه تخصصی ارس

دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران با هدف افزایش تعامل علمی، فناوری و اقتصادی با بخش خصوصی، مدل جدیدی را تحت عنوان «دانشکده سرمایه‌گذار» برای همکاری با شرکت‌های پیشرو کشور طراحی کرده است.

به گزارش ایسنا، دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران در راستای گسترش تعامل دو سویه با کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، فناوران و فعالان برتر صنعتی کشور و تقویت اقتصاد دانش‌بنیان و همچنین استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی، اقدام به برگزاری طرحی با عنوان دانشکده سرمایه‌گذار کرده است.

در قالب این طرح پایان‌نامه‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد با توجه به نیازهای فناورانه شرکت‌های خصوصی تعریف و اجرا می‌شوند.

در این چارچوب دانشکده و شرکت‌های خصوصی به‌ صورت مشترک برای تولید ثروت دانش‌بنیان به ‌صورت تدریجی سرمایه‌گذاری خواهند ‌کرد.

در این مدل بخش خصوصی بر روی پایان‌نامه‌های دانشجویی سرمایه‌گذاری کرده و از سوی دانشگاه یک پژوهانه به دانشجو پرداخت می‌شود. در مقابل دانشگاه نیز در آینده پروژه سرمایه‌گذاری شده ‌با بخش خصوصی شریک خواهد بود؛ بدین معنی که دانشجو، استاد، دانشکده و بخش خصوصی در سود اقتصادی حاصل از پروژه مشارکت دارند و از این طریق ریسک و هزینه‌ بخش خصوصی در طول اجرای این پروژه کاهش خواهد یافت.

دانشجویان مقطع کارشناسی روز ۲۲ شهریورماه از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰ در قالب «روز پروژه» و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در روزهای ۲۵ تا ۲۹ شهریورماه در قالب «کنفرانس پایان‌نامه دفاع متمرکز از پروژه‌ کارشناسی ارشد» به ارائه‌ طرح‌های خود خواهند پرداخت.

چکیده پروژه‌های کارشناسی ارشد لیست پروژه‌های کارشناسی و اطلاعات بیشتر در پایگاه اینترنتی دانشکده‌ مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران به نشانی www.ece.ut.ac.ir در دسترس است.

انتهای پیام

[ad_2]

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php