سه شنبه
۱ اسفند , ۱۳۹۶
کد خبر : 24735
۱۶:۱۵:۴۹ - دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵
62 views
پایان زودهنگام برداشت نیشکر در کشت و صنعت سلمان فارسی

پایان زودهنگام برداشت نیشکر در کشت و صنعت سلمان فارسی

به گزارش نیشکرنیوز، گودرز مراد سلطانی از پایان زودهنگام برداشت در کشت و صنعت سلمان فارسی خبرداد و گفت: امسال موفق شدیم با یک برنامه ریزی فشرده و با همت تلاشگران کشت و صنعت سلمان فارسی در مجموع حدود ۷۰۰هزارتن نیشکر برداشت کنیم که این میزان نسبت به سال گذشته که  ۵۷۶هزار تن نیشکر تولید ...

به گزارش نیشکرنیوز، گودرز مراد سلطانی از پایان زودهنگام برداشت در کشت و صنعت سلمان فارسی خبرداد و گفت: امسال موفق شدیم با یک برنامه ریزی فشرده و با همت تلاشگران کشت و صنعت سلمان فارسی در مجموع حدود ۷۰۰هزارتن نیشکر برداشت کنیم که این میزان نسبت به سال گذشته که  ۵۷۶هزار تن نیشکر تولید کردیم رشدی بیش از۱۷درصد را نشان می دهد و همچنین موفق شدیم از این میزان نیشکر بیش از ۷۴هزارتن شکر تولید کنیم.

مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر سلمان فارسی در ادامه افزود: معمولاً فصل برداشت نیشکر از اواخر مهرماه آغاز و به مدت صد روز کاری طول می کشد که با همت همکاران این شرکت برداشت امسال در۹۲ روز کاری انجام شد و با یک فعالیت ۲۴ساعته چه در بخش کشاورزی و چه در بخش صنعت با مجموع حدود دوساعت توقف در کارخانه این رکورد بدست آمد.

مراد سلطانی از ارتقاء DCS کارخانه شکر شرکت کشت و صنعت سلمان فارسی خبر داد و گفت: در طول دوسال گذشته در مسیر رشد تکنولوژی دیجیتال، تجهیزات میکروپروسسوری جایگزین تجهیزات الکترومکانیکی کردیم که این تجهیزات هوشمند از توانایی و امکانات بسیار زیادی نسبت به تجهیزات الکترومکانیکی برخوردارند و به همین خاطر ما ارتقاء سیستم DCS را در کارخانه شکر این شرکت مد نظر قرار داده و به انجام رسانده ایم.

شرکت کشت و صنعت سلمان فارسی یکی از واحدهای هفت گانه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی می باشد که در ۴۰ کیلومتری جنوب غرب جاده اهواز – آبادان واقع شده است.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php