سه شنبه
۳ بهمن , ۱۳۹۶
کد خبر : 37814
۱۶:۲۸:۲۹ - چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶
55 views
پیش بینی استحصال 100 هزار تن شکر  از نیشکر در کشت و صنعت امام خمینی(ره)

پیش بینی استحصال 100 هزار تن شکر از نیشکر در کشت و صنعت امام خمینی(ره)

   مدیرعامل کشت و صنعت امام خمینی(ره) با بیان این‌که امروز عملیات برداشت نیشکر در سطح مزارع این واحد کشت و صنعت نیشکر آغاز شد ، گفت: پیش بینی می‌کنیم امسال بیش از 100 هزار تن شکر تولید شود. به گزارش نیشکرنیوز ناصر مجدی اظهار کرد: امروز با آغاز عملیات برداشت نیشکر پیش بینی می‌کنیم ...

 

 مدیرعامل کشت و صنعت امام خمینی(ره) با بیان این‌که امروز عملیات برداشت نیشکر در سطح مزارع این واحد کشت و صنعت نیشکر آغاز شد ، گفت: پیش بینی می‌کنیم امسال بیش از 100 هزار تن شکر تولید شود.

به گزارش نیشکرنیوز ناصر مجدی اظهار کرد: امروز با آغاز عملیات برداشت نیشکر پیش بینی می‌کنیم که بیش از 900 هزار تن نیشکر با عملکرد 90 تن در هر هکتار از مزارع برداشت کنیم.

وی افزود: سال گذشته حدود 96 هزار تن شکر توسط کشت و صنعت امام خمینی(ره) تولید شد اما امسال پیش بینی می‌کنیم از 900 هزار تن نیشکر برداشت شده از مزارع ، بیش از 100 هزار تن شکر تولید شود.

  مدیرعامل کشت و صنعت امام خمینی(ره) تصریح کرد: سطح زیر کشت نیشکر بیش از 10 هزار هکتار است که عملیات برداشت در این اراضی از امروز آغاز می‌شود و امیدواریم در یک بازه کاری  100 روزه مفید ، بتوانیم نیشکر را از این سطح برداشت کنیم.

ناصر مجدی عنوان کرد: سال گذشته عملکرد محصول نیشکر در هکتار حدود 85 تن در هکتار بود و حدود 855 هزار تن نیشکر از مزارع برداشت شد که این میزان امسال رشد قابل ملاحظه‌ای داشته است و پیش بینی می‌شود که بیش از  900 هزار تن نیشکر از مزارع برداشت شود.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php