دوشنبه
۲ بهمن , ۱۳۹۶
کد خبر : 38174
۱۶:۳۸:۵۱ - دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
57 views
پیش بینی برداشت 760 هزار تن نیشکر در کشت و صنعت حکیم فارابی

پیش بینی برداشت 760 هزار تن نیشکر در کشت و صنعت حکیم فارابی

  مدیرعامل کشت و صنعت حکیم فارابی با بیان این‌که عملیات برداشت نیشکر در سطح مزارع این واحد کشت و صنعت نیشکر آغاز شد ، گفت: پیش بینی می‌کنیم امسال بیش از 84 هزار تن شکر تولید شود. به گزارش نیشکرنیوز ،  محمود قدرتی اظهار کرد: با آغاز عملیات برداشت نیشکر پیش بینی می‌کنیم که بیش ...

  مدیرعامل کشت و صنعت حکیم فارابی با بیان این‌که عملیات برداشت نیشکر در سطح مزارع این واحد کشت و صنعت نیشکر آغاز شد ، گفت: پیش بینی می‌کنیم امسال بیش از 84 هزار تن شکر تولید شود.

به گزارش نیشکرنیوز ،  محمود قدرتی اظهار کرد: با آغاز عملیات برداشت نیشکر پیش بینی می‌کنیم که بیش از 760 هزار تن نیشکر با عملکرد 86 تن در هر هکتار از مزارع برداشت کنیم.

وی افزود: سال گذشته حدود 78 هزار تن شکر توسط  کشت و صنعت حکیم فارابی تولید شد اما امسال پیش بینی می‌کنیم از 760 هزار تن نیشکر برداشت شده از مزارع ، بیش از 84 هزار تن شکر تولید شود.

 مدیرعامل کشت و صنعت حکیم فارابی تصریح کرد: سطح زیر کشت نیشکر بیش از 8820 هکتار است که عملیات برداشت در این اراضی آغاز شده و امیدواریم در یک بازه کاری ۱۰۰ روزه مفید ، بتوانیم نیشکر را از این سطح برداشت کنیم.

محمود قدرتی عنوان کرد: سال گذشته عملکرد محصول نیشکر در هکتار حدود 81 تن در هکتار بود و حدود 732 هزار تن نیشکر برداشت شد که این میزان امسال رشد قابل ملاحظه‌ای داشته است و پیش بینی می‌شود که بیش از  760هزار تن نیشکر از مزارع برداشت شود.

 

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php