شنبه
۳۰ دی , ۱۳۹۶
کد خبر : 2103
۹:۲۶:۳۷ - یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۳
521 views
کسب تقدیرنامه و تندیس انجمن مدیریت ایران توسط آقای مهندس فریبرز کریمی زند مدیر عامل شرکت کشت و صنعت دهخدا

کسب تقدیرنامه و تندیس انجمن مدیریت ایران توسط آقای مهندس فریبرز کریمی زند مدیر عامل شرکت کشت و صنعت دهخدا

نیشکر نیوز- به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، اجلاس سراسری مدیران جهادی بنگاههای اقتصادی کشور در تاریخ ۲۷ و ۲۸ شهریور ماه سال جاری با موضوع « عبور از رکود تورمی و ایجاد اقتصاد پایدار» با حضور مسئولین عالی رتبه دولتی و فعالان بخش خصوصی در مشهد برگزار شد. اجلاس سراسری ...

نیشکر نیوز- به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، اجلاس سراسری مدیران جهادی بنگاههای اقتصادی کشور در تاریخ ۲۷ و ۲۸ شهریور ماه سال جاری با موضوع « عبور از رکود تورمی و ایجاد اقتصاد پایدار» با حضور مسئولین عالی رتبه دولتی و فعالان بخش خصوصی در مشهد برگزار شد.

اجلاس سراسری مدیران جهادی بنگاههای اقتصادی کشور با رویکردهایی از جمله؛ نهادینه کردن فرهنگ اتکا بر تولیدات داخلی با هدف پیشرفت و توسعه اقتصاد ملی، بررسی جایگاه مدیریت جهادی در سیاستهای اقتصادی کشور، بررسی علل رکود تورمی و راههای عبور از آن و فرهنگ سازی و حمایت از تجربیات مدیران داخلی بنگاههای اقتصادی کشور برگزار شد.

بنا بر گزارش روابط عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، در این اجلاس آقای مهندس فریبرز کریمی زند مدیر عامل شرکت کشت و صنعت نیشکر دهخدا موفق به اخذ تقدیرنامه و تندیس انجمن مدیریت ایران شد.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php