سه شنبه
۱ اسفند , ۱۳۹۶
کد خبر : 15718
۸:۲۳:۲۵ - یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵
80 views
کسب عنوان شرکت برتر در زمینه برگزاری کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار توسط شرکت کشت و صنعت نیشکر دهخدا

کسب عنوان شرکت برتر در زمینه برگزاری کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار توسط شرکت کشت و صنعت نیشکر دهخدا

مدیر عامل شرکت کشت و صنعت نیشکر دهخدا در گفت و گو با نیشکرنیوز اظهار داشت: شرکت کشت و صنعت نیشکر دهخدا با توجه به برگزاری کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار در سال ۹۴ موفق به دریافت عنوان شرکت برتر از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان شده است. فریبرز ...

مدیر عامل شرکت کشت و صنعت نیشکر دهخدا در گفت و گو با نیشکرنیوز اظهار داشت: شرکت کشت و صنعت نیشکر دهخدا با توجه به برگزاری کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار در سال ۹۴ موفق به دریافت عنوان شرکت برتر از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان شده است.
فریبرز کریمی زند افزود: به منظور تامین مشارکت کارگران و کارفرمایان و نظارت بر حسن اجرای مقررات حفاظت فنی و بهداشت کار و در راستای صیانت نیروی انسانی و منابع مادی شرکت و همچنین پیشگیری از حوادث و بیماری های ناشی از کار ، حفظ و ارتقای سلامتی کارگران و سالم سازی محیط های کار، تشکیل کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار با رعایت ضوابط و مقررات برای تمام بنگاههای اقتصادی الزامی است.

کریمی زندکریمی زند به وظایف کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار از جمله؛ طرح مسائل ومشکلات حفاظتی و بهداشتی درجلسات کمیته وارائه پیشنهادات لازم جهت رفع نواقص و سالم سازی محیط کار، همکاری و تشریک مساعی با کارشناسان بهداشت حرفه ای و بازرسان کار، جهت اجرای مقررات حفاظتی و بهداشت کار، توجیه وآشناسازی کارگران نسبت به رعایت مقررات و موازین بهداشتی وحفاظتی در محیط کار، همکاری با کارفرما در تهیه دستورالعملهای لازم برای انجام کارمطمئن، سالم وبدون خطر و … اشاره کرد.
لازم به ذکر است شرکت کشت و صنعت نیشکر دهخدا با اجرای ضوابط مربوط به تولید، نگهداری و بسته بندی در راستای ارتقاء کمی و کیفی محصول، موفق به کسب تندیس و لوح واحد نمونه تولیدی در سال ۹۴ از معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور و همچنین موفق به دریافت گواهینامه عضویت افتخاری یک ساله از انجمن بهبود و کیفیت صنایع ایران گردید.
شرکت کشت و صنعت نیشکر دهخدا از جمله واحدهای هفت گانه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی می باشد که توانست در زمینه تولید نیشکر و شکر رکوردهای جهانی را به نام خود به ثبت برساند. این شرکت در ۲۵ کیلومتری شمال اهواز واقع شده است.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php