سه شنبه
۱ اسفند , ۱۳۹۶
کد خبر : 2702
۹:۰۱:۱۱ - سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
329 views
کشت و صنعت دهخدا به رکورد جدید در تولید شکر در کشور دست یافت

کشت و صنعت دهخدا به رکورد جدید در تولید شکر در کشور دست یافت

ایرنا – مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر دهخدا گفت: این واحد با تولید یک هزار و ۴۰۹تن شکر خام در ۲۴ساعت گذشته یک رکورد جدید را در صنعت نیشکر ثبت کرد. – فریبرز کریمی زند روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: کشت و صنعت نیشکر دهخدا با این ...

ایرنا – مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر دهخدا گفت: این واحد با تولید یک هزار و ۴۰۹تن شکر خام در ۲۴ساعت گذشته یک رکورد جدید را در صنعت نیشکر ثبت کرد.

– فریبرز کریمی زند روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: کشت و صنعت نیشکر دهخدا با این حجم تولید موفق شد افزون بر ۴۰درصد از ظرفیت اسمی تعریف شده خود فراتر رود.

مدیر عامل شرکت کشت و صنعت نیشکر دهخدا گفت: این شرکت کشت و صنعت نیشکر گذر از مرزهای افتخار را متجلی ساخت و امید و خودباوری را در بخش صنعت به اثبات رساند.

وی افزود: در شرایط عادی طراحی کارخانه برای تولید یک هزار تن شکر در روز صورت گرفته اما با تلاش همکاران کشت و صنعت نیشکر دهخدا موفق شد رکورد تازه تولید یک هزار و ۴۰۹ تن شکر خام در ۲۴ساعت را به دست آورد.

کریمی زند اضافه کرد: تا به امروز بیش از ۵۲۶هزارتن نیشکر برداشت شده است که این میزان نیشکر افزون بر۵۲درصد از مجموع محصول نیشکر سال زراعی ۹۳-۹۴محسوب می شود.

وی پیش بینی کرد که امسال بیش از یک میلیون تن نیشکر در کشت و صنعت نیشکر دهخدا تولید شود که از آن میزان بیش از یکصد هزار تن شکر استحصال خواهد شد.

کریمی زند گفت: تولید یکصد هزار تن شکر در سومین دوره بهره برداری و رسیدن به ظرفیت کامل اسمی کارخانه در سه سال در بین تمام کشت و صنعت های نیشکری کشور یک دستآورد محسوب می شود.

کریمی زند گفت: کشت و صنعت نیشکر دهخدا تلاش کرده در تمام زمینه های تولیدی علاوه بر بالفعل کردن ظرفیت های تعریف شده بتواند راندمان های تازه ای را ایجاد کند.

کشت و صنعت نیشکر دهخدا یکی از واحدهای هفتگانه تابع شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی است که در ۲۵ کیلومتری شمال شهر اهواز قرار دارد.

این واحد توانسته در مدت سه دوره تولید، ظرفیت های اسمی خود را پشت سرگذارد رکورد تازه ای در بخش های مختلف صنعت و کشاورزی در صنعت نیشکر ایران و حتی در صحنه جهانی ایجاد کند.

کلید واژه ها: نیشکرصنعتتولیدکریمیرکوردکارخانهمیزانایرنامدیرعاملموفقپیش بینیکشاورزیخبرنگاربرداشتتوسعهشرایطاهوازطراحیامروزایرانجهانیامیدصورتجدیدشمالکشورشنبهبینی

Source Article from http://www.ghatreh.com/news/nn24229319/%DA%A9%D8%B4%D8%AA-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA-%D8%AF%D9%87%D8%AE%D8%AF%D8%A7-%D8%B1%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%DA%A9%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php