سه شنبه
۱ اسفند , ۱۳۹۶
کد خبر : 28564
۹:۰۰:۴۰ - چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
47 views
گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر؛  برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان  با حضور ۳۰۰ ورزشکار

گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر؛ برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان  با حضور ۳۰۰ ورزشکار

   به گزارش نیشکرنیوز، مدیرعامل شرکت سدادفام نیشکر اظهار داشت: به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان با حضور بیش از ۳۰۰ ورزشکار از شرکت ها و واحدهای مختلف این شرکت در سالن چند منظوره ورزشی و مجهز نیشکر برگزار می گردد. فرید هنرفر افزود: این ...

 

 به گزارش نیشکرنیوز، مدیرعامل شرکت سدادفام نیشکر اظهار داشت: به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان با حضور بیش از ۳۰۰ ورزشکار از شرکت ها و واحدهای مختلف این شرکت در سالن چند منظوره ورزشی و مجهز نیشکر برگزار می گردد.

فرید هنرفر افزود: این جشنواره با حضور ۱۵ شرکت تابعه توسعه نیشکر و صنایع جانبی و در رشته های؛ فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، دارت، شطرنج، فوتبال دستی و طناب کشی برگزار می شود و قرار است در پایان این دوره از مسابقات به تیم های اول تا سوم در مسابقات تیمی و همچنین به نفرات اول تا سوم مسابقات انفرادی جوایزی اهدا شود.

مدیرعامل شرکت سدادفام نیشکر برگزاری این جشنواره فرهنگی ورزشی را در راستای تقویت دوستی ها و ارتقای سطح سلامت فکری و جسمی کارکنان نیشکر عنوان و بیان کرد: با توجه به گستردگی شرکت های تابعه توسعه نیشکر لازم است با برگزاری چنین جشنواره هایی ارتباط و همدلی خانواده بزرگ نیشکر را تقویت کنیم چرا که جمع شدن کارکنان در کنار یکدیگر منجر به تقویت دوستی های آنها خواهد شد.

هنرفر با اشاره به اینکه مجموعه های ورزشی نیشکر شامل؛ استخر، سالن چند منظوره ورزشی( فوتسال، والیبال، بسکتبال، هندبال)، باشگاه بدن سازی، زمین چمن ورزشی و سالن تنیس روی میز می باشند که در کنار هتل مجهز چهار ستاره نیشکر، یک مجموعه کامل رفاهی و ورزشی را فراهم کرده است تاکید کرد: مجموعه های ورزشی شرکت سدادفام نیشکر می توانند علاوه بر رفع نیازهای تفریحی و ورزشی کارکنان شرکت توسعه نیشکر تسهیل کننده ورزش استان خوزستان و باشگاههایی باشند که نیازمند در اختیار داشتن امکانات ورزشی می باشند.

مدیرعامل شرکت سدادفام نیشکر در پایان خاطرنشان کرد: : تمام شرایط و امکانات لازم جهت استفاده سازمان ها و باشگاههای ورزشی استان خوزستان در مجموعه شرکت سداد فام نیشکر مهیا میباشد.

شرکت سداد فام نیشکر از جمله شرکت های تابعه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی می باشد که با مجموعه های ورزشی و رفاهی مجهز در سه راه گلستان و جنب شرکت توسعه نیشکر واقع شده است.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php