سه شنبه
۳ بهمن , ۱۳۹۶
کد خبر : 9245
۹:۰۰:۳۳ - شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴
225 views
افتتاح هفتمین تصفیه خانه فاضلاب صنعتی توسعه نیشکر در واحد کشت و صنعت نیشکر حکیم فارابی+فیلم

افتتاح هفتمین تصفیه خانه فاضلاب صنعتی توسعه نیشکر در واحد کشت و صنعت نیشکر حکیم فارابی+فیلم

این تصفیه خانه، با استفاده از جدید ترین تکنولوژی روز دنیا طراحی و توسط پیمانکاران بومی نصب و راه اندازی گردیده است و به شیوه بیولوژیک با استفاده از روش های هوازی و بی هوازی فاضلاب صنعتی را تصفیه می کند. ...

به گزارش نیشکرنیوز ، محمود قدرتی مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر حکیم فارابی گفت: شرکت کشت و صنعت نیشکر فارابی در راستای تعهدات و تکالیف خود و همچنین بر اساس خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه IMS همواره به دنبال راه های پیشگیری از آلودگی محیط زیست و تلاش جهت کاهش پیامدهای نامطلوب در راستای مبانی توسعه پایدار پس از راه اندازی پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی در سال ۱۳۸۸، متعهد به اجرای پروژه احداث تصفیه خانه فاضلاب صنعتی گردید.

وی افزود: احداث تصفیه‌خانه فاضلاب صنعتی شرکت کشت و صنعت فارابی در زمینی به مساحت ۲٫۵ هکتار از تیرماه ۱۳۹۳ آغاز شد که با هزینه ای بالغ بر ۱۰۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید و این تصفیه خانه از روز آمدترین تصفیه خانه های مشابه جهان می باشد.

قدرتی اظهار کرد: این تصفیه‌خانه پساب‌های صنعتی این واحد کشت و صنعت را با ظرفیت متوسط ۵۰ مترمکعب در ساعت، تصفیه می‌ کند و با ظرفیت تصفیه روزانه ۱۲۰۰ مترمکعب پساب صنعتی، سالانه ۳۲۴ هزار مترمعکب فاضلاب را بازیافت می‌کند.

این تصفیه خانه، با استفاده از جدید ترین تکنولوژی روز دنیا طراحی و توسط پیمانکاران بومی نصب و راه اندازی گردیده است و به شیوه بیولوژیک با استفاده از روش های هوازی و بی هوازی فاضلاب صنعتی را تصفیه می کند.

لازم به ذکر است در حال حاضر ۶ واحد از کشت و صنعت‌های نیشکر دارای تصفیه‌خانه‌ های فاضلاب بهداشتی و صنعتی بودند که با بهره برداری از تصفیه خانه کشت و صنعت فارابی همه ی هفت واحد شرکت توسعه نیشکر دارای تصفیه خانه های بهداشتی و صنعتی می شوند.

شرکت کشت و صنعت نیشکر حکیم فارابی از جمله واحد های هفت گانه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی می باشد که در کیلومتر ۳۵ جاده اهواز آبادان، واقع می باشد.

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
css.php